Home KOŁA KULTURALNO-OŚWIATOWE ONLINE

KOŁA KULTURALNO-OŚWIATOWE ONLINE

 

 

koła kulturalno-oświatowe

HARMONOGRAM IMPREZ KULTURALNYCH DO GRUDNIA 2021R.

Lp.

Impreza/konkurs

Osoba odpowiedzialna

Miejsce podsumowania/data/uwagi

1.        Powiatowy  Konkurs Plastyczno- Literacki „Święty Jan Paweł II i wielkie tematy”
  •         Oprawa muzyczna –Weronika Korthals – Tartas
  •         Dekoracje i wystawa nagrodzonych prac – Marzena Hazuka – Beraś, Anna Lewalska
  •      Dyplomy – Marzena Hazuka – Beraś

 

Aula PZS nr 1, ul. Bukowa 2C, Wejherowo

 

19 październik 2021r. (wtorek)

 

2.        Narodowe Święto Niepodległości
  • Warsztaty plastyczne z motywem narodowym – nauczyciele kół plastycznych
  • Nagranie utworu wokalnego o tematyce patriotycznej – nauczyciele kół wokalnych
Do 8 listopada 2021r. (poniedziałek) zdjęcia z warsztatów oraz nagrane filmiki przesłać na nasz adres e-mailowy: pzpow@op.pl
3.        Jesienne warsztaty plastyczne – robimy wianki
  •    Warsztaty plastyczne – nauczyciele kół plastycznych
  • Przygotowanie sesji fotograficznej – Małgorzata Nowak
Do końca listopada 2021r.

 

Wystawa prac w siedzibie PZPOW

4.        Powiatowy konkurs plastyczno – fotograficzny dla młodzieży ponadpodstawowej o złoty liść Starosty – „ Uroki jesieni na Kaszubach.”
  • Oprawa muzyczna –Monika Kitel,
  • Dekoracje i wystawa nagrodzonych prac – Marzena Hazuka – Beraś, Anna LewalskA
  • Dyplomy – Marzena Hazuka – Beraś
Aula PZS nr 1, ul. Bukowa 2C, Wejherowo

 

26 listopad 2021r. (piątek)

5.        Pomorski XXVII Konkurs Plastyczno – Literacki „Gwiazdka tuż, tuż”.
  •   Oprawa muzyczna –Weronika Korthals – Tartas i Monika Kitel
  • Dekoracje i wystawa nagrodzonych prac – Marzena Hazuka – Beraś, Anna Lewalska
  • Dyplomy – Marzena Hazuka – Beraś

 

 

Aula PZS nr 1, ul. Bukowa 2C, Wejherowo

 

 

17 grudzień 2021r. (piątek)

HARMONOGRAM ZAJĘĆ REALIZOWANY PRZEZ PZPOW

w WEJHEROWIE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

KOŁA KULTURALNO-OŚWIATOWE

KOŁO

NAUCZYCIEL MIEJSCE TERMIN ZAJĘĆ

WEJHEROWO

Galeria Młodych Twórców Mariola Błaszczuk PZPOW, ul. 3 Maja 49 śr. 15.00-18.00 (gr. młodsza)

czw. 16.00 – 18.15

pt. 15.00-18.00 (gr. starsza)   

                     

Koło Plastyczne Anna Lewalska PZPOW, ul. 3 Maja 49 wt. 15.00-17.15
Studio Wokalne Monika Kitel PZPOW, ul. 3 Maja 49 pon. 15.00-17.15;  pon.. 17.15-19.30
Uwolnij kreatywność – zajęcia artystyczne Marzena Hazuka-Beraś PZPOW, ul. 3 Maja 49 pon. 17.00-19.15
Projekt Moda Marzena Hazuka-Beraś PZPOW, ul. 3 Maja 49 czw. 16.00-18.15
Zespół Wokalny Weronika Korthals-Tartas PZPOW, ul. 3 Maja 49  pt. 16.05-20.00
Nowoczesne techniki multimedialne Małgorzata Nowak PZPOW/Studio fotograficzne MDN,

ul. 12 marca 242

wt. 15.30-17.45
 

KOŁA SPORTOWE

Lekkoatletyka Andrzej Byczkowski MOSIR, ul. Łąkowa 59 pt. 13.30 – 15.45
Modelarnia – Radiojachting Marek Gorlikowski PZPP-P, ul. Ofiar Piaśnicy pon. 17.00 – 20.15 (gr. młodsza);

czw. 17.00 – 20.25 (gr. starsza);

Gry zespołowe Artur Śmielak PZS nr 1m, ul. Bukowa 1 wt. 16.20 – 18.00; czw. 15.30 – 18.00
Koszykówka Przemysław Gutowski PZS nr 3, ul. Budowlanych 2 czw. 15.50 – 18.05
Piłka ręczna Joanna Kwiatkowska PZS nr 4,ul. Sobieskiego 344 śr. 15.10 – 17.20
Piłka ręczna Cezary Lewandowski PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344 śr. 15.00 – 17.15
Gry zespołowe Maciej Syska PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344 czw. 15.00 – 17.20

 

Skip to content