Home KOŁA KULTURALNO-OŚWIATOWE ONLINE

KOŁA KULTURALNO-OŚWIATOWE ONLINE

koła kulturalno-oświatowe
koła kulturalno-oświatowe

HARMONOGRAM ZAJĘĆ REALIZOWANY PRZEZ PZPOW

w WEJHEROWIE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

Lp Instruktor prowadzący  Nazwa koła   Termin zajęć Miejsce realizacji zajęć Ilość uczestników
1 Byczkowski Andrzej Lekka Atletyka

Poniedziałek:

15.30-17.45

13.30-15.45*

 

Stadion MOSiR Reda

Siłownia MOSiR Reda

Ścieżka biegowa Reda

15
2 Błaszczuk Mariola Galeria Młodych Twórców

Środa: 16.00-18.15

Czwartek: 16.00-18.15**

Piątek: 15.00-18.00

PZPOW Wejherowo 12
3 Gorlikowski Marek Modelarnia Radiojachting

Poniedziałek:

17.00-18.30

18.30-20.15

Czwartek: 17.00-18.30

18.30-20.25

PZPP-P

Ul.  Piaśnicy 22

 

 

18

4 Gutowski Przemysław Koszykówka  Czwartek: 15.50-18.05 PZS nr 3 Wejherowo 14
5 Hazuka-Beraś Marzena

Uwolnij kreatywność

Projekt Moda

Poniedziałek:

17.00-19.15

Czwartek: 16.00-18.15

PZPOW Wejherowo 12
6 Jaszewski Mariusz

1.Koszykówka

2.Piłka ręczna

Wtorek: 15.15-16.45

Środa: 15.10-16.40

PZS nr 2 Wejherowo

PZS nr 2 Wejherowo

15

14

7 Kalinowski Ireneusz Strzelectwo sportowe Wtorek:  14.20-17.20 PZS Reda – strzelnica 18
8 Kitel Monika Studio Wokalne

Poniedziałek:

15.00-17.15

17.15-19.30

PZPOW Wejherowo 12
9 Klein-Szalkowska Joanna

Chór w Redzie

 

 

Chór w Rumi

Wtorek: 17.00-18.30

Czwartek: 16.00-17.30

 

Środa: 16.00-18.15

PZS Reda

 

 

PZS nr 1 Rumia

21

 

 

18

10 Korthals-Tartas Weronika Zespół wokalny Piątek: 16.05-20.00 PZPOW Wejherowo 18
11 Kwiatkowska Joanna Piłka ręczna Środa: 15.10-17.20 PZS nr 4 Wejherowo 14
12 Lewalska Anna Koło plastyczne

Wtorek: 15.00-17.15

 

PZPOW Wejherowo 12
13 Lewandowski  Cezary Piłka ręczna Czwartek: 15.00-17.15 PZS nr 4 Wejherowo 18
14 Litwin Piotr Informatyczno-fotograficzne

Wtorek: 16.30-18.00

Środa: 16.00-18.15

PZPOW Wejherowo 12
15 Mika Małgorzata Tenis stołowy Środa: 14:15 – 16:30 PZS nr 3 Wejherowo

 

12

16 Mikołajewska Izabela Piłka ręczna Środa: 16.00-18.10 PZS nr 2 Wejherowo 16
17 Nowak Małgorzata

Nowoczesne Techniki Multimedialne

 

Wtorek: 15.30-17.45 PZPOW Wejherowo 12
18 Pierzchała Marek Strzelectwo sportowe Sobota: 8.30-10.45 PZS nr2 Wejherowo 12
19 Ratajczak Cecylia Poetyckie Wtorek: 14.00-16.05 PZS nr 1 Rumia 12
20 Sawicki Robert Piłka siatkowa

Poniedziałek:

18.00-20.30

Środa: 19.00-20.30

Piątek: 17.00-18.30

PZS nr 1 Rumia

 

14

21 Sobolewski  Michał Gry zespołowe

Wtorek: 15.05-15.50

 

Środa:15.05-16.35

PZS nr 2 Rumia 15
22 Sonnenberg Piotr Piłka siatkowa

Środa: 16.00-18.15

Piątek: 16.00-16.45

PZS nr 3 Wejherowo

 

18

23 Syska Maciej Gry zespołowe Czwartek: 15.00-17.20 PZS nr 4 Wejherowo 16
24 Śmielak Artur Gry zespołowe

Wtorek:16.20-18.00

Piątek:15.30-18.00

PZS nr 1 Wejherowo 16
25 Tramer Aleksandra Badminton

Czwartek:

16:10-17:55

PZS nr 1 Rumia 14
26 Woźniak Bartłomiej Koszykówka

Wtorek i piątek:

18.00-19.30

PZS nr 1 Wejherowo 16
27 Wójcik Danuta Poetyckie ***    
28 Zaputowicz Daniel Filmowe z elementami plastyki Czwartek: 17.00-19.15 PZS nr 2 Wejherowo 12

 

 

* 3 godziny organizacji zawodów

 

** 3 godziny organizacji konkursów kulturalnych oraz pomoc psychologiczno-pedagogiczna dla młodzieży

 

*** Oddelegowana do pracy związkowej

Skip to content