Podsumowanie konkursu plastyczno-fotograficznego

02 grudnia 2021r. w Auli PZS nr 1 Wejherowo odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowego konkursu plastyczno – fotograficznego „Uroki jesieni na Kaszubach”. Tradycyjnie już zgromadzonych uczestników oraz gości przywitała Wicedyrektor PZPOW w Wejherowie – Pani Mariola Błaszczuk. Nagrody laureatom ze szkół podstawowych z klas IV-VIII oraz ze szkół ponadpodstawowych w kategorii plastycznej i fotograficznej wręczył Wicestarosta Pan Jacek Thiel oraz Wicedyrektor PZS 1 w Wejherowie Marzena Skrzynecka. Podopieczne Studia Wokalnego PZPOW Aleksandra Hutnik oraz Adrianna Klinkosz zaprezentowały utwory: „Crazy”, „Bezdroża” oraz „Cały świat”. Na zakończenie uroczystości złożono serdeczne gratulacje wszystkim laureatom oraz podziękowano Pani Staroście dr Gabrieli Lisius za wsparcie finansowe tego przedsięwzięcia.

Poniżej zamieszczamy listę nagrodzonych:

Prace Plastyczne

Klasy IV-VIII:

Nagroda Dyrektora Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko – Pomorskiej w Wejherowie: Molly Breen – SP nr 9 Wejherowo

Nagroda Dyrektora Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko – Pomorskiej w Wejherowie: Zuzanna Rzemieniak – SP Pobłocie

Grand Prix: Ivan Zahrebeniuk – SP nr 7 Rumia

I miejsce: Aniela Maszota – MDK Rumia

II miejsce: Maja Pawłocka – SP nr 7 Rumia

III miejsce: Bruno Syguda – SP Bojano

III miejsce: Antonina Misiec – SP nr 11 Wejherowo

Wyróżnienia:

Kornelia Klein – ZSP nr 1 Reda

Milena Chełminiacka – SP Bożepole Wielkie

Anna Kobiella – SP nr 5 Reda

Julia Grabda – SP nr 9 Wejherowo

Wiktor Pałczyński – MDK Rumia

Martyna Siedlanowska – SP Kębłowo

Oliwia Mehring – PZPOW Wejherowo

Klasy ponadpodstawowe:

I miejsce: Paulina Siedlanowska – PZS nr 3 Wejherowo

I miejsce: Zofia Plichta – PZPOW Wejherowo

II miejsce: Hanna Dobkowska – PZS Reda

II miejsce: Oliwia Helbik – MDK Rumia

III miejsce: Kacper Pocierznicki – PZS nr 3 Wejherowo

Wyróżnienia:

Mateusz Duszyński – OSW nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących Wejherowo

Natalia Michniewicz – I LO Rumia

Fotografia

Klasy IV-VIII:

I miejsce: Zbigniew Trusewicz – SP nr 6 Wejherowo

II miejsce: Franciszek Żełudkowski – SP nr 9 Wejherowo

III miejsce: Paweł Naronowicz – SP Jeleńska Huta

Wyróżnienia:

Maria Matukiewicz – SSP Rumia

Jan Langa – ZSP Szemud

Blanka Marcinkowska – Okrój – SP Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Wejherowo

Julia Żmuda – Publiczna Szkoła Sióstr Salezjanek Rumia

Franciszek Pelczar – SP nr 10 w OSW Wejherowo

Tymon Kruk – SP nr 9 Wejherowo

Klasy ponadpodstawowe

I miejsce: Magdalena Flisikowska – PZS nr 4 Wejherowo

II miejsce: Albert Andruszkiewicz – PZS nr 2 Wejherowo

III miejsce: Oliwia Sawicka – PZS nr 3 Wejherowo

Wyróżnienia:

Sergiusz Lis – I LO Wejherowo

Jagoda Domarus – PZS nr 3 Wejherowo

Amelia Pawłowska – PZS Reda

Agata Schroeder – PZS nr 3 Wejherowo

Julia Kepke – PZS nr 4 Wejherowo

Kinga Baruch – PZPOW Wejherowo

Skip to content