Sukces żeglarzy PZPOW w Łącku

W dniach 04-05.09.2021r. nad jeziorem Wicko w miejscowości Łącko odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Polski oraz Puchar Europy Jachtów Sterowanych Radiem w klasie F5-E. Organizatorami tej imprezy byli: Uczniowski Klub Sportowy „Czarni” Pieszcz, Urząd Gminy Postomino, Centrum Kultury i Sportu Postomino. Nasi zawodnicy z klubu RJK „Bliza” Wejherowo już tradycyjnie stanęli na wysokości zadania i zajęli wysokie lokaty: 🥇🥈

👉W kategorii „Młodzicy” pierwsze miejsce zajął Igor Pawłowicz, a tuż za nim na drugim miejscu znalazł się jego brat – Błażej Pawłowicz.

👉W kategorii „Juniorzy” pierwsze miejsce zajął Błażej Dąbrowski, a drugie – Kacper Konkol.

👉W kategorii „Seniorzy” również dwa pierwsze miejsca zajęli nasi zawodnicy: Pierwsze – Julian Damaszk, drugie – Mieczysław Muller.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych zawodach, które odbędą się na wodach Zatoki Puckiej o Puchar Polski Starosty Powiatu Wejherowskiego oraz Puchar Przechodni Wójta Gminy Wejherowo. Regaty w Pucku będą ostatnimi w sezonie regatowym 2021.👏😃