Lista laureatów w konkursie „Gwiazdka tuz, tuż…”

Serdecznie zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu plastyczno – literackiego „Gwiazdka tuż, tuż…”, które odbędzie się 16 grudnia 2021r. o godzinie 13:00 w Auli PZS nr 1 w Wejherowie, ul. Bukowa1.

Ze względu na pandemię na uroczyste podsumowanie zapraszamy TYLKO laureatów I, II, III miejsc we wszystkich kategoriach. Osoby, które otrzymały wyróżnienia zapraszamy po odbiór nagród do naszej placówki PZPOW w Wejherowie, ul. 3 Maja 49 w dniach 16-17 grudzień w godzinach od 15:00 do 19:00.

Bardzo prosimy o stosowanie się do aktualnych obostrzeń(maseczka, dystans, dezynfekcja).

SZOPKI

klasy IV-VIII SP:

I miejsce: Jakub Krefta – SP Sychowo

II miejsce: Jakub Miotke – ZSP Szemud

II miejsce: Zuzanna Głodowska – SP Wyszecino

III miejsce: Maciej Keller – ZSP Luzino

III miejsce: Emil Rapel – SP Sychowo

Wyróżnienia:

Kacper Motyka – SP Wyszecino

Emilia Majkowska – SP Orle

Zuzanna Kruszyńska – Bianga – SP Gościcino

Szymon Witzling – SP Gowino

Rozalia Hallmann – ZSP Szemud

Nikodem Nadolski – ZSP Szemud

Jakub Przychodzeń – SP nr 11 Wejherowo

Blanka Kreft – SP Wyszecino

Przemysław Zander – SP nr 2 Luzino

Hubert Kierznikiewicz – SP nr 6 Rumia

Olga Bieszke – SP Bojano

Szkoły ponadpodstawowe:

I miejsce: Roksana Klinkosz – PZS nr 3 Wejherowo

KARTKA ŚWIĄTECZNA – PRACA PLASTYCZNA

klasy IV-VIII SP:

I miejsce: Martyna Skurat – SP nr 2 Luzino

II miejsce: Oliwia Mehring – PZPOW Wejherowo

III miejsce: Agata Bojka – SP Gowino

III miejsce: Wiktoria Wołodko – SP nr 2 Luzino

Wyróżnienia:

Wiktor Zaborowski – SP Częstkowo

Aniela Maszota – MDK Rumia

Martyna Witzling – SP Gowino

Paulina Głowacka – PZPOW Wejherowo

Milena Czaja – SP Bolszewo

Alicja Kałędkiewicz – MDK Rumia

Cezary Palach – SP nr 2 Luzino

Agata Płotka – PZPOW Wejherowo

Martyna Pouch – SP nr 3 Reda

Szkoły ponadpodstawowe:

I miejsce: Nikola Pelcer – PZS Reda

II miejsce: Sandra Dąbrowska – MDK Rumia

III miejsce: Zofia Plichta – PZPOW Wejherowo

Wyróżnienia:

Oliwia Helbik – MDK Rumia

Alicja Borchmann – I LO Wejherowo

KARTKA ŚWIĄTECZNA – GRAFIKA KOMPUTEROWA:

klasy IV-VIII SP:

I miejsce: Patrycja Wojciechowska – SP Bolszewo

II miejsce: Martyna Skurat – SP nr 2 Luzino

III miejsce: Agnieszka Gulcz – SP Bolszewo

Wyróżnienia:

Oliwia Richert – ZSP Luzino

Kalina Stark – SP nr 11 Wejherowo

Daria Damps – SP nr 2 Luzino

Andrzej Stefanowski – SP Gościcino

Aurelia Skrzyńska – SP Bolszewo

Szkoły ponadpodstawowe:

I miejsce: Kacper Cieszyński – PZS nr 4 Wejherowo

II miejsce: Weronika Westphal – PZS nr 4 Wejherowo

III miejsce: Julia Kosiedowska – PZPOW Wejherowo

Wyróżnienia:

Kinga Baruch – PZPOW Wejherowo

Oliwia Holender – PZS Reda

POEZJA

klasy IV-VIII SP:

I miejsce: Lena Waszak – SP Bolszewo

II miejsce: Maja Lange – SP Bolszewo

III miejsce: Adam Stenka – SP Sychowo

Wyróżnienia:

Szymon Kędziora – SP Sychowo

Martyna Melcer – SP nr 11 Wejherowo

Szkoły ponadpodstawowe:

II miejsce: Mateusz Syposz – PZS nr 2 Wejherowo

III miejsce: Nikola Adamska – PZS Reda

PROZA

klasy IV-VIII SP:

I miejsce: Maciej Keller – ZSP Luzino

I miejsce: Julita Kołwzan – SP Sióstr Zmartwychwstania Wejherowo

II miejsce: Antonina Rohde – SP Bolszewo

III miejsce: Zofia Bańko – ZSP Luzino

Wyróżnienia:

Zofia Tartas – SP Reda

Anna Kobiella – SP nr 5 Reda

Gustaw Gębski – ZSP Reda

Szkoły ponadpodstawowe:

I miejsce: Anna Warmke – I LO Rumia

II miejsce: Wiktoria Kohnke – PZS Reda

III miejsce: Anna Elenol – PZS nr 3 Wejherowo

Wyróżnienia:

Paulina Wegner – PZS nr 3 Wejherowo

Skip to content